O NÁS
O nás

Sme spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2006 za účelom predaja kvalitnej dámskej módy pre moletky vo veľkostiach L-6XL.

V súčasnosti predaj realizujeme v Priore Prievidza a Prior Zvolen.


Našou snahou je ponukou a kvalitou výrobkov uspokojiť nielen starších ale aj vekovo mladších zákazníkov. Niektoré kolekcie sú jedinečné a preto si u nás vyberie aj náročnejší zákazník. Pri niektorých mimoriadnych požiadavkách zákazníka sa vieme dohodnúť priamo s výrobcom.

V našich predajniach nájdete nohavice, rifle, sukne, blúzky, topy, blejzre, tuniky, tričká, legíny, pulóvre, svetre,plášte, vetrovky, kabelky, šály, šatky, bižutériu a mnoho výrobkov podľa sezónnej ponuky.

Venujeme sa prevažne značkám ako LAFEI NIER, ABEA, DONAT a YESTA.

LAFEI NIER sú rifľové výrobky vysokej kvality kde ponúkame rifle dlhé, rifle 3/4, sukne dlhé, sukne krátke, vesty, bundy, saká a šaty všetko rôznych farieb a veľkostí. Materiál rifľoviny obsahuje elastan, čo hlavne u rifľových nohavíc je veľmi dobré, nakoľko sadnú každej postave a dobre sa jej prispôsobia.

ABEA a DONAT sú výrobky, ktoré sú ručne vyrábané, sú jedinečné a vysoko kvalitné. Výrobky sú v rôznych farbách a taktiež každý výrobok má svoj vzor.

YESTA je kvalitná holandská značka, ktorá sa zaoberá najmä veľkými veľkosťami ale je menej konzervatívna ako ostatné výrobky, čiže aj ženy čo majú rady farby a vzory si u nás niečo nájdu.

Na prianie našich zákazníčiek zvýšiť komfort ich nákupu sme v tomto roku 2011 sprístupnili predaj nášho tovaru cez internetový obchod, na ktorom Vás srdečne vítame.

S pozdravom,

Ella móda

MTM1Y