O NÁS
O nás

Sme spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2006 za účelom predaja kvalitnej dámskej módy pre moletky vo veľkostiach L-6XL.

V súčasnosti predaj realizujeme v kamenných obchodoch v Martine, Prievidzi, Zvolene a Lúčenci.


Našou snahou je ponukou a kvalitou výrobkov uspokojiť nielen starších ale aj vekovo mladších zákazníkov. Niektoré kolekcie sú jedinečné a preto si u nás vyberie aj náročnejší zákazník. Pri niektorých mimoriadnych požiadavkách zákazníka sa vieme dohodnúť priamo s výrobcom.

V našich predajniach nájdete nohavice, rifle, sukne, blúzky, topy, blejzre, tuniky, tričká, legíny, pulóvre, svetre,plášte, vetrovky, kabelky, šály, šatky, bižutériu a mnoho výrobkov podľa sezónnej ponuky.

Venujeme sa prevažne značkám ako LAFEI NIER, ABEA, BORGELT, KENNY S a CAREMO.

LAFEI NIER sú rifľové výrobky vysokej kvality kde ponúkame rifle dlhé, rifle 3/4, sukne dlhé, sukne krátke, vesty, bundy, saká a šaty všetko rôznych farieb a veľkostí. Materiál rifľoviny obsahuje elastan, čo hlavne u rifľových nohavíc je veľmi dobré, nakoľko sadnú každej postave a dobre sa jej prispôsobia.

ABEA sú výrobky, ktoré sú ručne vyrábané, sú jedinečné a vysoko kvalitné. Výrobky sú v rôznych farbách a taktiež každý výrobok má svoj vzor.

BORGELT a KENNY S sú nemecké značky, vysoko kvalitné až do veľkosti 62-64.

CAREMO je kvalitná maďarská značka, ktorá takisto sa zaoberá najmä veľkými veľkosťami ale je menej konzervatívna ako ostatné výrobky, čiže aj ženy čo majú rady farby a vzory si u nás niečo nájdu.

Na prianie našich zákazníčiek zvýšiť komfort ich nákupu sme v tomto roku 2011 sprístupnili predaj nášho tovaru cez internetový obchod, na ktorom Vás srdečne vítame.

S pozdravom,

Ella móda

YzAxN